Poniższa tabela prezentuje klasyfikcje strzelców po 3 kolejkach.

Do zobaczenia juro na rozgrykach!

Stawiarski Kamil SPK 6
Madani Adam 3miasto GSM 6
Maciołek Dominik Bz Sopot 5
Szulc Tomasz Samson Sopot 5
Chrobak Jacek SPK 5
Stępień Radek 3miasto GSM 4
Wężowsk Pascal Bz Sopot 4
Łukasz Machliński Kp Sopot 4
Machlinski Jarosaw Kp Sopot 4
Śpiewak Filip PDP Karlikowo 4
Pietruczuk Grzegorz SPK 4
Gąsior Mikołaj Tele Piast Przymorze 4
Janiszewski Tomsz Tele Piast Przymorze 4
Szczepanowski Michał Bz Sopot 3
Sikorski Sebastian FC Kamionka 3
Piłat Jakub Kp Sopot 3
Miszewski Marcin SPK 3
Chrutowski Krzysztof SPK 3
Filbrandt Macin 3miasto GSM 2
Teleżyński Michał FC Kamionka 2
Sylwester Rybus FC Kamionka 2
Sobczyński Piotr Kp Sopot 2
Dąbrowiak Maricn PDP Karlikowo 2
Szukalski Filip PDP Karlikowo 2
Szabłowski Adam Samson Sopot 2
Pleban Dawid Samson Sopot 2
Chowick Krzysztof SPK 2
Lewna Sylwester Tele Piast Przymorze 2
Klimko Łukasz FC Kamionka 1
Reuter Krzysztof FC Kamionka 1
Załuski Mietek FC Kamionka 1
Menkina Jędrzej Kp Sopot 1
Grzędzicki Piotr Kp Sopot 1
Mankuła Jędrzej Kp Sopot 1
Grzeszer Grzegorz Lwy Północy 1
Jaroław Janukowicz PDP Karlikowo 1
Fokt Mateusz PDP Karlikowo 1
Pliszka Andrzej PDP Karlikowo 1
Śpiewak Łukasz PDP Karlikowo 1
Seraściej Krzysztof Samson Sopot 1
Sewaściej Krzysztos Samson Sopot 1
Wirkus Maciej Tele Piast Przymorze 1
Czerwński Bartłomiej Tele Piast Przymorze 1
Janukowicz Filip Tele Piast Przymorze 1
Pffeiffer Paweł Kp Sopot 1
Pfeiffer Bartłomiej Kp Sopot 1
Olszówka Łukasz Kp Sopot 1
 

Stawiarski Kamil

SPK

6

Madani Adam

3miasto GSM

6

Maciołek Dominik

Bz Sopot

5

Szulc Tomasz

Samson Sopot

5

Chrobak Jacek

SPK

5

Stępień Radek

3miasto GSM

4

Wężowsk Pascal

Bz Sopot

4

Łukasz Machliński

Kp Sopot

4

Machlinski Jarosaw

Kp Sopot

4

Śpiewak Filip

PDP Karlikowo

4

Pietruczuk Grzegorz

SPK

4

Gąsior Mikołaj

Tele Piast Przymorze

4

Janiszewski Tomsz

Tele Piast Przymorze

4

Szczepanowski Michał

Bz Sopot

3

Sikorski Sebastian

FC Kamionka

3

Piłat Jakub

Kp Sopot

3

Miszewski Marcin

SPK

3

Chrutowski Krzysztof

SPK

3

Filbrandt Macin

3miasto GSM

2

Teleżyński Michał

FC Kamionka

2

Sylwester Rybus

FC Kamionka

2

Sobczyński Piotr

Kp Sopot

2

Dąbrowiak Maricn

PDP Karlikowo

2

Szukalski Filip

PDP Karlikowo

2

Szabłowski Adam

Samson Sopot

2

Pleban Dawid

Samson Sopot

2

Chowick Krzysztof

SPK

2

Lewna Sylwester

Tele Piast Przymorze

2

Klimko Łukasz

FC Kamionka

1

Reuter Krzysztof

FC Kamionka

1

Załuski Mietek

FC Kamionka

1

Menkina Jędrzej

Kp Sopot

1

Grzędzicki Piotr

Kp Sopot

1

Mankuła Jędrzej

Kp Sopot

1

Grzeszer Grzegorz

Lwy Północy

1

Jaroław Janukowicz

PDP Karlikowo

1

Fokt Mateusz

PDP Karlikowo

1

Pliszka Andrzej

PDP Karlikowo

1

Śpiewak Łukasz

PDP Karlikowo

1

Seraściej Krzysztof

Samson Sopot

1

Sewaściej Krzysztos

Samson Sopot

1

Wirkus Maciej

Tele Piast Przymorze

1

Czerwński Bartłomiej

Tele Piast Przymorze

1

Janukowicz Filip

Tele Piast Przymorze

1

Pffeiffer Paweł

Kp Sopot

1

Pfeiffer Bartłomiej

Kp Sopot

1

Olszówka Łukasz

Kp Sopot

1

Stawiarski Kamil SPK 6
Madani Adam 3miasto GSM 6
Maciołek Dominik Bz Sopot 5
Szulc Tomasz Samson Sopot 5
Chrobak Jacek SPK 5
Stępień Radek 3miasto GSM 4
Wężowsk Pascal Bz Sopot 4
Łukasz Machliński Kp Sopot 4
Machlinski Jarosaw Kp Sopot 4
Śpiewak Filip PDP Karlikowo 4
Pietruczuk Grzegorz SPK 4
Gąsior Mikołaj Tele Piast Przymorze 4
Janiszewski Tomsz Tele Piast Przymorze 4
Szczepanowski Michał Bz Sopot 3
Sikorski Sebastian FC Kamionka 3
Piłat Jakub Kp Sopot 3
Miszewski Marcin SPK 3
Chrutowski Krzysztof SPK 3
Filbrandt Macin 3miasto GSM 2
Teleżyński Michał FC Kamionka 2
Sylwester Rybus FC Kamionka 2
Sobczyński Piotr Kp Sopot 2
Dąbrowiak Maricn PDP Karlikowo 2
Szukalski Filip PDP Karlikowo 2
Szabłowski Adam Samson Sopot 2
Pleban Dawid Samson Sopot 2
Chowick Krzysztof SPK 2
Lewna Sylwester Tele Piast Przymorze 2
Klimko Łukasz FC Kamionka 1
Reuter Krzysztof FC Kamionka 1
Załuski Mietek FC Kamionka 1
Menkina Jędrzej Kp Sopot 1
Grzędzicki Piotr Kp Sopot 1
Mankuła Jędrzej Kp Sopot 1
Grzeszer Grzegorz Lwy Północy 1
Jaroław Janukowicz PDP Karlikowo 1
Fokt Mateusz PDP Karlikowo 1
Pliszka Andrzej PDP Karlikowo 1
Śpiewak Łukasz PDP Karlikowo 1
Seraściej Krzysztof Samson Sopot 1
Sewaściej Krzysztos Samson Sopot 1
Wirkus Maciej Tele Piast Przymorze 1
Czerwński Bartłomiej Tele Piast Przymorze 1
Janukowicz Filip Tele Piast Przymorze 1
Pffeiffer Paweł Kp Sopot 1
Pfeiffer Bartłomiej Kp Sopot 1
Olszówka Łukasz Kp Sopot 1

Posted in: BZS.
Last Modified: Styczeń 10, 2014

Leave a reply

required